Rozwiązanie konkursu z Magazynem Maszkety

17:49:00

Czas ogłosić wyniki konkursu, w którym można było wygrać egzemplarz pierwszego Magazynu "Maszkety". Dziękuję wszystkim tym, którzy zechcieli podzielić się swoją kulinarną wpadką - Wasze historie czytałam z uśmiechem na twarzy :) Musiałam jednak wybrać tylko jedną osobę. Jest nią...

Klaudia Cebula

A oto zwycięska kulinarna wpadka:


"Pośpiech jest złym doradcą. Przekonałam się o tym kilka tygodni temu gdy urządzałam imprezę dla znajomych. W kuchni gwarno i skwarno, tu dochodzą na patelni krokiety, w piekarniku siedzi pieczeń, w międzyczasie dekoruję przystawki. Przydałaby się trzecia ręka i kilka dodatkowych palników - no i oczywiście większa kuchnia. 
Z braku miejsca na ladzie i kuchence gazowej, zestawiłam barszcz czerwony na ziemię, w pośpiechu zapomniałam go przykryć. Wykańczałam już deskę pasztetów i pieczeni, chciałam sięgnąć do lodówki po żurawinę, dałam kroczek z półobrotem i pluusssk... Moja noga odziana w kremowy kapcioszek wylądowała w garnku z barszczem wychlapując go na niemal całą podłogę. 
Krokiety były solo, bez barszczu. Ale i tak imprezka jak zwykle się udała. Bo przecież towarzystwo i atmosfera, którą podgrzała moja historia o kapciu i barszczu są najważniejsze. "


Gratuluję zwyciężczyni i proszę o wysłanie adresu do wysyłki nagrody na adres planetasmaku@gmail.com

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz!
Anonimowy użytkowniku, zostaw proszę swoje imię lub nick - będzie mi miło wiedzieć, z kim mam do czynienia :)

myTaste.pl

Polub blog na Facebooku

Obserwatorzy