O mnie

Aneta 


Nieustanna poszukiwaczka nowych smaków, miejsc i wrażeń. Zakochana w aromacie świeżo mielonej kawy i chrupiącego, domowego chleba. Miłośniczka zdrowych, kolorowych potraw, zdrowego stylu życia i zdrowego rozsądku. Przeciwniczka rutyny zarówno w życiu, jak i w kuchni. Rzadko zdarza się, żeby ugotowała dwa razy dokładnie takie samo danie – improwizacja to jej drugie (a w zasadzie trzecie) imię.

Prowadzenie bloga to dla mnie pasja, odskocznia od przyziemnych spraw i obowiązków. Gotuję i piekę tylko to, na co mam ochotę. Nie dlatego, że muszę – dlatego, że chcę i sprawia mi to ogromną przyjemność. Na blogu zamieszczam różnorodne dania, które przyrządzam dla siebie i swoich bliskich każdego dnia. Staram się, by było smacznie, zdrowo i kolorowo.

Obok kulinarnej działalności, na co dzień studiuję i pracuję w Katowicach. Wolny czas dzielę pomiędzy treningi, spotkania z bliskimi i poszukiwanie inspiracji na nowe potrawy (zwłaszcza te zdrowe). Marzę i stopniowo realizuję marzenia o spontanicznych podróżach w nieznane. Jeśli czegoś naprawdę chcę, potrafię z determinacją dążyć do realizacji postawionych sobie celów.

Współtworzę także magazyn śląskiej blogosfery (nie tylko) kulinarnej - "Maszkety" (klik).


Jeśli masz do mnie jakieś pytanie, pisz śmiało:
planetasmaku@gmail.comObserwuj mnie na instagramie:

 

Albo śledź na Bloglovin:

Follow on Bloglovin


myTaste.pl

Polub blog na Facebooku

Obserwatorzy